Reklamı Geç
İş Adamı Mehmet Yüksel: "Karabük ve Türkiye İYİ...
  • Reklam
  • Reklam

İş Adamı Mehmet Yüksel: "Karabük ve Türkiye İYİ Olsun"

09 Mayıs 2018 - 10:18
Reklam

İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yüksel, aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra Karabük ve Ankara merkezli iki ayaklı yoğun bir temponun içine girdiğini söyledi.

İş Adamı Mehmet Yüksel; "Karabük ve Türkiye İYİ olsun diye hemşerilerimizin hizmetkarı olmak üzere kutsal bir yolculuğa çıktık. İki etaplı bir yarışın tam ortasındayız. Memleketime ve ülkeme hizmet için sabırsızlanıyorum" dedi.

Ticari faaliyetleri dolayısıyla uzun yıllar Ankara’da bulunduğunu başkentteki iş dünyası ve bürokrasiyi yakından tanıdığını vurgulayan İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksel, "Memleketimle bağlarımı hiç koparmadım. İlimiz ve ilçelerimizle devamlı temas halinde bulundum. Sorunları, ihtiyaçları, talepleri biliyorum. Yapılacak çok iş var" ifadelerini kullandı.

24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine de dikkat çeken İYİ Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Mehmet Yüksel ; "Olağanüstü Hal şartlarında süratle seçime gidiyoruz. Medyası susturulmuş, üniversiteleri dağıtılmış, yargısı siyasallaşmış, meclisi işlevsizleştirilmiş, ekonomisi çökertilmiş bir Türkiye tablosu ile karşı karşıyayız. Toplumsal barışın günden güne eridiği; yolsuzluğun, işsizliğin tavan yaptığı; üretimin durma noktasına geldiği; eğitimin içinin boşaltıldığı; terörün en fazla can aldığı; uluslararası ilişkilerde ülkemizin itibarının sıfırlandığı bir dönemden geçiyoruz. 25 Haziran sabahında demokratik ve adil bir Karabük ve Türkiye’ye uyanacağımıza inancımız tamdır. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener hanımefendinin belirlediği yol haritası ile yorulmak nedir bilmeden çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Safranbolu’dan Dünya’ya Açıldı

İlkokulu Yazıköy’de bitirdikten sonra, Ankara’ya taşınan ve eğitimini Ankara’da tamamlayan Mehmet Yüksel, 20 yılı aşkın bir süreden bu yana Ankara’da aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın sahibi. Buse Aydınlatma adındaki firma Türkiye ile birlikte, Ortadoğu ve Avrupa’da da faaliyet gösteriyor. Ankara’da, Karabüklüler Vakfı’nın Mütevelli Heyet üyesi olan Mehmet Yüksel, İYİ partinin kuruluş çalışmalarından bu yana gerek Ankara’da, gerek Karabük’te partisinin çalışmalarının içinde faal olarak yer aldı.

 

Bu haber 3226 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karabük Barosu'ndan 'çocuk defilesi' tepkisi
Karabük Barosu'ndan 'çocuk defilesi' tepkisi
Balkondan Düşen Adam Ağır Yaralandı
Balkondan Düşen Adam Ağır Yaralandı