Ramazan Akşamları Yusuf Güney İle Taçlandı
Reklam

Ramazan Akşamları Yusuf Güney İle Taçlandı

13 Haziran 2018 - 16:02

Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında dün akşam pop sanatçısı Yusuf Güney Misak-i Milli Demokrasi Meydanı'nda konser verdi.

Eski ramazanları hatırlatmak, iftar sonrası ailelerin hoşça vakit geçirmesini sağlamak amacıyla her yıl düzenlenen Ramazan ayı etkinliklerinde son günlere gelinirken, Safranbolu'da Yusuf Güney rüzgârı esti.

Teravih namazından sonra başlayan ve yaklaşık 2 saat süren konsere binlerce Safranbolulu vatandaş katılarak, gönüllerince eğlendi.

Konserde ünlü sanatçı Yusuf Güney'e Safranbolu maket evi ve çiçek takdim eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, Güney’e kendilerini kırmayıp geldiği için teşekkür etti.

Ürkmezer, Ramazan akşamları etkinliklerinin ilk günden bu yana dolu dolu geçtiğini, programlardan dolayı olumlu dönüşlerin olmasının da kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

Sanatçı Yusuf Güney ise konser sonrası yapmış olduğu açıklamada, Safranbolu’yu çok sevdiğini, burada gördüğü ilgiden büyük mutluluk duyduğunu ifade ederken tüm Safranbolululara da teşekkür etti.

 

Haber: Nurhan Çetinkaya 

Bu haber 1656 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Karagöl'e 20 Bin Sazan Yavrusu Bırakıldı
Karagöl'e 20 Bin Sazan Yavrusu Bırakıldı
Muharrem İnce Sözünü Tuttu! Kitaplar Kızlara Ulaştırıldı….
Muharrem İnce Sözünü Tuttu! Kitaplar Kızlara Ulaştırıldı….