Vergili"Ne Söylediysek Onu Yapıyoruz"
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Vergili"Ne Söylediysek Onu Yapıyoruz"

12 Mart 2018 - 18:20
Reklam

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; Karabük’te yaşanan hava ve çevre kirliliği ile ilgili (Kardemir ve Marzinc) 3 Ekim 2017‘de ne söylediysem, şu anda aynı şekilde söylemlerinin ve mücadelesinin arkasında olduğunu ifade etti.

Başkan Vergili'nin, 7 Mart 2018’de BRTV de Zafer Acar ile Gündem Programındaki Karabük’te yaşanan hava ve çevre kirliliği ile ilgili (Kardemir ve Marzinc) konusundaki açıklamaları şu şekildedir.

Vergili, yaptığı açıklamada; “Benim vermiş olduğum mücadelenin sonunda Marzinc’in kriterlere uygun bir fabrika olarak çalışmasıyla ilgili nasıl bir adım attığımı kurulan komisyonla konuşabilirsiniz” dedi.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, hem çevre hem insan sağlığı ve de çalışanların sağlığıyla ilgili her türlü girişimde bulunduklarını ve komisyonla birlikte ilk defa Marzinc fabrikasına gittiğini söyleyerek, toplantılar yapıldığını ve bu toplantıların devam edeceğini aktardı. Periyodik olarak toplantıların yapılacağını ve bu toplantılar dışında da ayrıca komisyonun denetimler yapacağını belirterek, Marzinc’in kurulan komisyon eşliğinde çalışacağını söyledi.

Başkan Vergili, yapmış olduğumuz mücadele verimini verdi diyerek, Marzinc ile çevre, insan sağlığı ve çalışanların sağlıyla ilgili her türlü prensip de anlaştıklarını söyleyerek sözlerini noktaladı.

 

Bu haber 1306 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Vergili Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor
Başkan Vergili Mahalle Toplantılarına Devam Ediyor
Uysal Yaşlıları Unutmadı
Uysal Yaşlıları Unutmadı