COŞKUN GÜVEN'E AÇIK ÇAĞRI
  • Reklam
  • Reklam
Rıza Alper

Rıza Alper

Genç Düşünce

COŞKUN GÜVEN'E AÇIK ÇAĞRI

30 Ağustos 2020 - 12:00

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bugüne kadar gayet güzel, toplumun ve gençlerin gözünde olumlu imaj bırakan çalışmalara imza attı. Üniversite ve Lise çağındaki gençlerle yaptıkları aktiviteler, gençlerimizin sosyal yaşamında farklı bir pencere oluşturdu.

Sn. Müdürün şahsen spora olan ilgisi ve gençlere bakış açısı itibariyle bu kurumun il müdürlüğüne getirilmesi tarihin akışı içerisinde olağan bir vaziyet ve Coşkun Bey’in hak ettiği bir durumdu.

Coşkun Bey’in yanı sıra Gençlik Hizmetleri Müdürü Sn. Hüseyin Bilicioğlu Bey’in ve Spor Hizmetleri Müdürü İsmail Özcan Bey’inde hizmetlerle ilgili süreçte gösterdikleri özen hem kurumu hem de Karabük’ü farklı bir boyuta getirecek türdendir.

Göreve geldikleri günden beri yaptığı çalışmalar Karabük kamuoyunda büyük beğeniler toplamaktadır. Bu yönden kendilerine de haklarını teslim etmekte fayda vardır.

Necmettin Şeyhoğlu Stadyumunda yürüyüş ve koşu parkurunu yeniden hayata geçirerek halkın hizmetine sunulması, makamlarında gençleri kabul ederek onları dinlemeleri ve genç fikirleri hayata geçirmeleri ve mevcut tesisleri geliştirme ve iyileştirme çalışmaları, olumlu icraatlarından bazılarıdır.

Tekrar Coşkun Güven’in üzerindeki sorumluluklara gelecek olursak…

Karabük’ün sn. Güven’den beklediği ve onun yapabileceği başka işlerde vardır.

Bu vesile ile kendisine bir çağrıda bulunmak istiyorum!

Karabük’te bulunan Gençlik STK’ları ile istişare etmeniz ve faydalı olacağını düşündüğünüz çalışmalarda koordineli hareket etmeniz sizi hep ileriye götürecektir,

Müdürlüğünü yaptığınız kurum mutlak surette köy ve mahalle gençleri ile temasta olmalıdır,

Mahallelerde kültürel ve sosyal hayatı yeniden tanzim edecek faaliyetler yapılmalıdır,

Kurumun bünyesinde bir ‘’Çalışan Gençlik Komisyonu’’ kurularak, çeşitli sektörlerde çalışan gençlerle iletişimde olmanız ve bu gençleri sosyal hayata kazandırmanız gerekmektedir.

Adatepe’nin, Kayabaşı’nın, Soğuksu’nun, Esentepe’nin ve adını sayamadığım diğer mahalleli gençlerin Karabük Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün uzatacağı ele ihtiyacı vardır.

Karabük’ün ve Karabüklü gençlerin sahipsiz olmadığına dair elinizde bir şans var!

Yeni görevinizde en hayırlı hizmetleri yapacağınıza inanıyor ve başarılar diliyorum.

Bu arada bütün milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ederim. Başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere Cumhuriyet’i kuran iradenin hepsini rahmet ve saygıyla anıyorum.

30 Ağustos’ta evlerimizi ve sokaklarımızı şanlı bayrağımızla donatalım!

 

 

Bu yazı 1798 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar