• Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Geleceğin Aşçıları Karabük'ün Enleri Seçildiler!

18 Şubat 2018 - 22:43
Reklam

Çorum Belediyesi öncülüğünde ilk kez düzenlenen Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Şampiyonası sona erdi.

Üniversite, lise ve diğer alanlardan yaklaşık 400 yarışmacının katılımı ile düzenlenen ve ülkenin önde gelen gurmelerinin jüri üyesi olduğu yarışmaya Karabük Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi damga vurdu.

Çorumda 16-17-18 Şubat 2018 tarihleri arasında düzenlenen, 1. Ulusal Aşçılar ve Pastacılar Konfederasyonu Türkiye Şampiyonasında, ekip halinde yarışarak, çeşitli kategorilerde aldığı puanlarla; Türkiye’nin en iyi ikinci lisesi Karabük Yahya Kemal Beyatlı Mesleki Teknik Anadolu Lisesi oldu.

Liselerarası Hamur İşleri yarışmasında bireysel olarak yarışan Karabük Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yiyecek ve İçecek Hizmetleri öğrencisi Sena Yıldırım, Altın Madalya kazandı.

Yarışmaya katılan Okul Müdürü Murat Tülümen; "Müdür Yardımcısı Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Öğretmeni Zafer Aykan, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Öğretmeni Şule Özcan, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Öğrencilerimiz Lütfiye Damla Kömür, Bayriye Akyol, Sena Yıldırım, Gülin Sert’i tebrik eder başarılarının devamını dileriz." dedi.

Bu haber 15591 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yangını Ucuz Atlattık...
Yangını Ucuz Atlattık...
Karabük'te Orman Yangını Devam Ediyor
Karabük'te Orman Yangını Devam Ediyor